Oferujemy Państwu gaz płynny propan-butan w butlach o różnej pojemności. Wybór właściwej butli do Państwa potrzeb zależy od jej zastosowania.

Dlaczego Gaz w butlach firmy GASPOL:

· NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI GAZ
· DUŻA WYDAJNOŚĆ 11 KG
· BEZPŁATNA DOSTAWA DO DOMU
· BEZPŁATNY MONTAŻ I KONTROLA SZCZELNOŚCI
· PRZYSTĘPNE CENY

Zapraszamy do działu PROMOCJE ,gdzie znajdą Panśtwo bardzo ciekawą oferte dla siebie. Aktualnie dla dla osób indywidualnych OFERUJEMY RABAT PRZY ZAKUPIE PIĄTEJ BUTLI aktualna cena gazu propan butan 11kg do kuchenek gazowych od dnia 1 czerwca 2016 r. wynosi 35zl. Dla klientów którzy przystąpią do programu lojalnościowego 5-ta butla 5 zł taniej ZADZWOŃ I ZAMÓW GAZ JUŻ DZIŚ TEL: 608 566 480


Butla o ładunku 11kg gazu propan-butan to najpopularniejsza butla w Polsce. Korzysta z niej ponad 6 milionów gospodarstw domowych w całym kraju. W ogromnej większości tych gospodarstw gaz w butli 11kg wykorzystywany jest jako źródło zasilania kuchni gazowych.


Butla o pojemności 11 kg gazu propan-butan przeznaczona do poboru fazy płynnej stanowi znakomite źródło zasilania wózków widłowych. Gaz płynny jest doskonałym paliwem do wózków widłowych. Stosowanie go daje znaczne oszczędności i umożliwia wygodniejsze korzystanie z wózka. Gaz jest dużo mniej toksyczny od oleju napędowego i benzyny. Czyste spalanie paliwa oznacza, że olej silnikowy jest zanieczyszczany w mniejszym stopniu. Słowem, wózki widłowe napędzane gazem płynnym, a w szczególności wzbogaconą mieszanką Gaspolu, wymagają rzadszych przeglądów i nie są narażone na długie postoje. Oznacza to po prostu oszczędność pieniędzy.


Korzyści wynikające z wykorzystania LPG do zasilania wózków widłowych:
· Możliwość pracy w zamkniętych pomieszczeniach
· Ciągłość pracy wózka (załadunek i rozładunek może odbywać się o każdej porze , bez przerw na ładowanie akumulatorów ).
· Mniejsze zużycie silnika
· Dwukrotne wydłużenie okresu eksploatacji oleju smarującego
· Cicha praca silnika


Butle przemysłowe z 30 kg gazu propan lub 33 kg gazu propan-butan znajdują zastosowanie w urządzeniach wymagających do pracy dużej ilości energii. Gdy ilość gazu zawarta w jednej butli jest niewystarczająca można tworzyć baterie złożone z 2-8 butli. Butle o pojemności 30 kg zasilają nagrzewnice powietrza, podwieszane promienniki o dużej wydajności i instalacje grzewcze o mocy do 10kW. Najbardziej popularne zastosowanie butle przemysłowe znajdują jako źródło zasilania palników w procesach cięcia, spawania metali oraz zgrzewania.


Zaprojektowana specjalnie na zlecenie Gaspolu butla 10 kg propan wyróżnia się następującymi zaletami:  jest lekka – ułatwia dotarcie do stanowiska pracy:

· Jest wygodna do transportu – ma rozmiary butli 11 kg
· Zawiera „szlachetny” gaz, jakim jest propan
· Pozwala na prace w temperaturze do -40oC
· Możliwość uzyskania wyższej temperatury płomienia;
· Umożliwia szerokie zastosowanie.


Stosuje się ją jako znakomite źródło zasilania parasoli grzewczych, grillów gazowych, taboretów gazowych, ale także przy pracach dekarskich, instalacyjnych i innych, gdzie propan stanowi wymagane źródło energii.

Gaz płynny jest bezpieczny, jeśli korzystasz z niego w prawidłowy sposób. Aby uniknąć ryzyka wybuchu lub pożaru, konieczne jest przestrzeganie prostych zasad bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo użytkowania zależy nie tylko od niego samego, ale i dostawcy gazu, dlatego zawsze korzystaj z usług tych firm, które spełniają wymogi bezpieczeństwa i stosują się do obowiązujących przepisów.


Aby bezpiecznie podłączyć butlę gazową, np. do kuchenki, należy przestrzegać poniższych zasad:


Usuń plombę foliową
Sprawdź czy zawór butli jest zamknięty.
Odkręć plastikową zaślepkę.
Sprawdź, czy przy wylocie zaworu znajduje się gumowa uszczelka, a jej stan techniczny nie budzi wątpliwości. Jeśli stan uszczelki budzi Twoje wątpliwości, skontaktuj się z dostawcą i poproś i jej wymianę. Przykręć nakrętkę reduktora do zaworu – wystarczy dokręcić ją ręką.
Po dokręceniu nakrętki reduktora zawsze sprawdź szczelność połączenia za pomocą wody z mydłem (wystąpienie pęcherzyków powietrza świadczy o wycieku gazu) lub specjalnego testera/pianki.
Otwórz zawór butli powoli – wystarczy jeden obrót.


Nie należy otwierać zaworu butli bez podłączonego reduktora ciśnienia. Zamontowany w butli  ogranicznik przepływu zablokuje wówczas wypływ gazu z butli i użytkownik będzie mieć wrażenie, że w butli nie ma gazu.


Pamiętaj!

Podczas podłączania butli nie wolno palić papierosów i używać otwartego ognia. Przed odłączeniem pustej butli należy zamknąć zawór podłączonego urządzenia, a następnie zamknąć zawór butli. Nie wolno używać butli z nieszczelnym połączeniem zaworu z reduktorem.

Cały czas mamy dla swoich obecnych i nowych klientów ciekawe PROMOCJE .Butle do klienta dostarczamy w możliwie najkrótszym czasie .Obecnie dla klienta indywidualnego w dostawie indywidualnej 5-ta butla taniej o 10 zł ! Odbierz kupon rabatowy oraz zarejestruj się jako klient Gaspolu i z Nami kupujesz taniej.


Może jesteś zainteresowany aby w swojej miejscowości na swojej posesji otworzyć punkt detaliczny sprzedaży gazu w Bulach firmy GASPOL ? To bardzo proste ,nie musisz mieć żadnej działalności ,My wszystko dostarczymy a Ty tylko sprzedajesz i zarabiasz.


Szczegóły tej oferty otrzymasz telefonicznie dzwoniąc pod numer 608 566 480 lub poprzez formularz kontaktowy.